Bloodyash.blog.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodyash.blog.cz Forum

Fórum o gothice
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Představte se nám...

Goto down 
+4
Chloe
LadyBlack
Arklon
Orhea
8 posters
AutorZpráva
Orhea
Admin
Admin
Orhea


Female
Poèet pøíspìvkù : 44
Age : 681
Location : Nové Město nad Metují
Registration date : 26. 10. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 1:39 pm

V tomto tématu máte možnost se nám představit a napsat nám něco o sobě,např. kolik Vám je,odkud jste,co Vás baví a cokoliv jinného co budete chtít..
Návrat nahoru Goto down
http://bloodyash.blog.cz
Arklon
Extra Member
Extra Member
Arklon


Male
Poèet pøíspìvkù : 5
Age : 34
Location : Hradec Králové/studuju v Praze
Registration date : 26. 10. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 1:43 pm

Tak dobře Orheo já začnu Wink
Je mi19 let,jsem z Hradce Králové a studuji psychologii v Praze..Mám rád gothickou hudbu a občas si poslechnu i metal,mám taky rád upíry a venuji se jim..
Návrat nahoru Goto down
Orhea
Admin
Admin
Orhea


Female
Poèet pøíspìvkù : 44
Age : 681
Location : Nové Město nad Metují
Registration date : 26. 10. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 6:26 am

Arklon napsal:
Tak dobře Orheo já začnu Wink
Je mi19 let,jsem z Hradce Králové a studuji psychologii v Praze..Mám rád gothickou hudbu a občas si poslechnu i metal,mám taky rád upíry a venuji se jim..

Ty studuješ psychologii?Ani o tom nevím Smile Ale já ji chci studovat také společně s filozofií.. Surprised
Návrat nahoru Goto down
http://bloodyash.blog.cz
LadyBlack
Baby bat
LadyBlack


Female
Poèet pøíspìvkù : 11
Age : 36
Registration date : 27. 10. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 7:05 am

Nejsem moc stará ani moc mladá Smile Bydlím v Mladé Boleslavi a do školy chodím vBrně,studuju literaturu.Zajímám se o upíry a jsem jimi doslova posedlá to je asi celé Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://natus-cainum.wgz.cz
Chloe
Baby bat
Chloe


Female
Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 34
Location : Košice, Slovakia
Registration date : 01. 12. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 9:38 am

Nooo...ako začať. Som normálne osemnásť-ročné dievča, podľa niekoho divné, podľa iných morbídne. Som zo Slovenska, končím gymnázium.
Milujem goth hudbu a vlastne celý tento štýl, rada čítam, rada píšem a kreslím. Rada sa len tak prechádzam alebo nič nerobím.
Tak z hudby je to najmä gothrock, deathrock, darkwave, post-punk, ale popočúvam aj punk, hardcore, metal a rôzne soundtracky. Keď mám náladu tak dokonca aj takého Beethovena alebo Mozarta.
Ďalej ako som už spomínala rada čítam: fantasy, romantické knihy, horory, básne. Najradšej mám knihy kde je aspoň trochu mystiky.
A tiež mám rada celkovo mágiu, okultizmus, religionistiku, mytológiu a všetko okolo toho Very Happy

Ale som sa rozpísala čo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Lord Ruis
Baby bat
Lord Ruis


Male
Poèet pøíspìvkù : 17
Location : Český krumlov
Registration date : 07. 12. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 6:54 am

Jsem samotářské,temné stvoření poslouchající Black metal a Gothic music;) ,bydlím u Českého krumlova a v říši Trollech,zajímám se o Mytologii,Evropské pohanské tradice,Historii,Gothicu,Folklór,Keltství,Nacionalismus,mám rád Přírodu,Pc,a samozřejmě Hudbu,mimo black metalu a Gothici poslouchám také,Folk,Doom,Symphony,a dobrý Death metal.
Návrat nahoru Goto down
Andula
Werewolve
Andula


Female
Poèet pøíspìvkù : 43
Age : 30
Location : kousek od Prahy (Praha-východ)
Registration date : 23. 12. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 11:34 am

Takže co bych vám o sobě napsala....pokusím se to nějak zkrátit,protože všechno strašně rozepisuji Very Happy Jmenuji se Anna a je mi 14 let.Bydlím v takovém malém ošklivém městě poblíž Prahy (nechtějte ho znát).V mém životě hraje prim hudba a to už jak aktivně (hraju na keyboard a flétnu a letos jsem začala na kytaru),tak pasivně.Miluju hlavně deathrock,potom také goth rock,punk,post-punk,horror-punk - no zkrátka všechen možný punk Very Happy,psychobilly (ačkoliv i to je svým způsobem odnož punku Very Happy),ostatní žánry rocku,EBM,darkwave,sem tam ska,metal...no ale klidně i psytrance a drum'n'bass (ty dva poslední zmiňované žánry by do mě nikdo neřekl Very Happy)...a samozřejmě miluju koncerty Very Happy Mým snem je podívat se na Drop Dead Festival a pracovat jako hudební kritička (také sním o založení deathrockové kapely,ale zatím u toho snění zůstávám Laughing ).....ve volném čase ráda fotím,čtu (horory,knížky s drogovou tématikou...),občas se kouknu i na nějaký ten film (nejradši mám Nosferatu,Night Of The Living Dead,Control,The Hunger,Perníková Věž,My Děti Ze Stanice Zoo atd.)...a zbožňuju zombíky,čaj a vonné tyčinky Smile Co naopak nemám ráda je maso,blbost a sluníčko Very Happy
Tak to by asi stačilo Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bat-hole.blog.cz
Smortn
Baby bat
Smortn


Male
Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 358
Location : Praha - Vinohrady
Registration date : 27. 10. 08

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Smortn   Představte se nám... Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 5:47 am

Tak rúzně ... spíš s tím začínám ale ... co ....

je mi 16
poslouchám : i metal i gothic rock atd...(nejoblíbenější : Haggard a 13století...)
zaliby: čtení,psaní,historický šerm....


Naposledy upravil Smortn dne Sun May 02, 2010 12:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lilith
Baby bat
Lilith


Female
Poèet pøíspìvkù : 4
Age : 29
Location : Hradec Králové
Registration date : 26. 06. 09

Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 10:05 am

Ahoj,jmenuji se Veronika,je mi 14let a bydlím v Hradci Králové. Poslouchám: Death metal,Black metal,Viking metal,Folk metal,Industrial metal a Gothic metal. Hraju na akustickou kytaru a chci se naučit i na elektrickou kytaru.Ráda kreslím. Někdy,když se nudím tak si čtu,nebo skládám nové texty,co pak oakorduju a potom zahraju na kytaru. Smile Nemám ráda: hopery,emáky,křesťany a skauty. Moje oblíbené barvy jsou: černá,červená a fialová. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představte se nám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se nám...   Představte se nám... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Představte se nám...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bloodyash.blog.cz Forum :: Vy-
Přejdi na: