Bloodyash.blog.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodyash.blog.cz Forum

Fórum o gothice
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 styl života

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Smortn
Baby bat
Smortn


Male
Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 358
Location : Praha - Vinohrady
Registration date : 27. 10. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: styl života   styl života Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 2:48 pm

pro mě to prostě znamená styl v kterým žiju a hlavně je to o mym myšlení
Návrat nahoru Goto down
Andula
Werewolve
Andula


Female
Poèet pøíspìvkù : 43
Age : 30
Location : kousek od Prahy (Praha-východ)
Registration date : 23. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 12:54 am

nechci ti nic říkat,ale o myšlení to fakt není Wink pro mě je gothic tím,čím je...tedy hudební subkultura Smile pro mě je to tedy tak z 90% hudba Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bat-hole.blog.cz
Lord Ruis
Baby bat
Lord Ruis


Male
Poèet pøíspìvkù : 17
Location : Český krumlov
Registration date : 07. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 3:31 am

Andula napsal:
nechci ti nic říkat,ale o myšlení to fakt není Wink pro mě je gothic tím,čím je...tedy hudební subkultura Smile pro mě je to tedy tak z 90% hudba Smile

Tak stím nesouhlasím,gothica je hlavně o myšlení o pohledu na určité věci,přilnutí na duchovní sféru,něco pro běžného materialně založeného člověka až trochu bizarního,víra v určité nadpřirozeno nebo hřbitovní epika ve které člověk prožívá nějaký duchovní zážitek.
Návrat nahoru Goto down
Andula
Werewolve
Andula


Female
Poèet pøíspìvkù : 43
Age : 30
Location : kousek od Prahy (Praha-východ)
Registration date : 23. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 7:02 am

Lord Ruis napsal:
Andula napsal:
nechci ti nic říkat,ale o myšlení to fakt není Wink pro mě je gothic tím,čím je...tedy hudební subkultura Smile pro mě je to tedy tak z 90% hudba Smile

Tak stím nesouhlasím,gothica je hlavně o myšlení o pohledu na určité věci,přilnutí na duchovní sféru,něco pro běžného materialně založeného člověka až trochu bizarního,víra v určité nadpřirozeno nebo hřbitovní epika ve které člověk prožívá nějaký duchovní zážitek.

Já se nechci hádat Smile Ale prostě...je to subkultura,jejich myšlenky (tedy názory,pohled na svět) jsou vyjádřeny v hudbě...a tím pádemje to subkultura hudení Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bat-hole.blog.cz
Chloe
Baby bat
Chloe


Female
Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 34
Location : Košice, Slovakia
Registration date : 01. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 9:43 am

Súhlasím s Andulou. Neviem ktorý mudry clovecik vypustil zo seba tuto vetu ale davam jej 100% za pravdu:
Gothic nie je LEN o hudbe ale NAJMA o hudbe.
Návrat nahoru Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Lord Ruis
Baby bat
Lord Ruis


Male
Poèet pøíspìvkù : 17
Location : Český krumlov
Registration date : 07. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 8:45 am

Chloe napsal:
Súhlasím s Andulou. Neviem ktorý mudry clovecik vypustil zo seba tuto vetu ale davam jej 100% za pravdu:
Gothic nie je LEN o hudbe ale NAJMA o hudbe.

Nepsal jsem že to není hudební subkultura,ale Andula psala že to není o myšlení,o myšlení to je a jak nasledně psala myšlenky jsou vsazeny do textů a hudby,to ale v příspěvku na který jsem reagoval nenapsala.. cyclops
Návrat nahoru Goto down
FRANKLIN
Baby bat



Male
Poèet pøíspìvkù : 1
Age : 31
Location : zapadákov na Severu Čech
Registration date : 26. 01. 09

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 11:13 am

No ja teda musim souhlasit s Andulou a s Cloe já bych do toho teda žádný smýšlení netahal když už tak je obsaženo v hudbě ale že by byla gothika založená na způsobu smýšlení mi přijde jako nesmysl
Návrat nahoru Goto down
Andula
Werewolve
Andula


Female
Poèet pøíspìvkù : 43
Age : 30
Location : kousek od Prahy (Praha-východ)
Registration date : 23. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 4:11 am

Lord Ruis → Reagovala jsem pouze na příspěvek Smortna,který tvrdil,že je to hlavně o myšlení.Což není.Myšlenky prezentované gothic kapelami nemusí mít přeci jen goth...a pokud je má gotha to z něj taky nedělá Smile (To je asi stejné jako nazvat se punkerem jen proto,že vyznávám anarchii apod.).
Gotha dělá gothem hudba.A každá hodnotnější hudba v sobě má nějakou myšlenku.Ovšem nikoliv,že gothic je o způsobu myšlení.

Jinak souhlas s Chloe i Franklinem Smile
Návrat nahoru Goto down
http://bat-hole.blog.cz
Smortn
Baby bat
Smortn


Male
Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 358
Location : Praha - Vinohrady
Registration date : 27. 10. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: re :všem   styl života Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 5:36 am

hele ... každej máme na to jinej názor ... a já mám takovej a jak vidíte tak to je jedna z mála věcí na čem se Gothici neschodnou ... a i když tu krásně píšete o tom že o myšlení to neni tak já říkám že je a nikdo mě o ničem jinym nepřesvědčí ... (protože jsem tvrdohlavej)
Návrat nahoru Goto down
Andula
Werewolve
Andula


Female
Poèet pøíspìvkù : 43
Age : 30
Location : kousek od Prahy (Praha-východ)
Registration date : 23. 12. 08

styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 6:12 am

já myslím,že se většinou shodnou Wink ale tak když jsi tvrohlavej (věř,já taky),přesvědčovat tě nebudu,jsem taky přesvědčená o své pravdě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bat-hole.blog.cz
Sponsored content





styl života Empty
PříspěvekPředmět: Re: styl života   styl života Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
styl života
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bloodyash.blog.cz Forum :: Gothika :: Co pro Vás znamená gothika?-
Přejdi na: