Bloodyash.blog.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodyash.blog.cz Forum

Fórum o gothice
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bílý make-up

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Orhea
Admin
Admin
Orhea


Female
Poèet pøíspìvkù : 44
Age : 681
Location : Nové Město nad Metují
Registration date : 26. 10. 08

Bílý make-up Empty
PříspěvekPředmět: Bílý make-up   Bílý make-up Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 6:51 am

Tak by mě tak zajímalo..Používáte někdo bílý make-up?JKde ho sehnat(kromě předražených goth shopů)?Já ho zaboha nemůžu sehnat,takže používám ten nejsvětlejší odstín obyč. makeupu co jsem v obchodě našla a v Nosferatu se mi samosebou kupovat nechce..Jinak jsem sylšela,že se dá dobře místo něj použít dětský pudr na zadek Smile jednou jsem to zkoušela ale moc dobře to neyvpadá,nemá to takový efekt a moc to nedrží ://
Návrat nahoru Goto down
http://bloodyash.blog.cz
Andula
Werewolve
Andula


Female
Poèet pøíspìvkù : 43
Age : 30
Location : kousek od Prahy (Praha-východ)
Registration date : 23. 12. 08

Bílý make-up Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý make-up   Bílý make-up Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 11:37 am

No tak z mých zkušeností to má efekt skvělý Smile Musíš nejprve nanést nějaký krém,pak obyčejný světlý make-up a nakonec onen bílý prášek na zadek - tedy pudr zvaný Aviril např Smile Já už to ale nepoužívám,neb už takhle jsem strašně bílá Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://bat-hole.blog.cz
Smortn
Baby bat
Smortn


Male
Poèet pøíspìvkù : 18
Age : 358
Location : Praha - Vinohrady
Registration date : 27. 10. 08

Bílý make-up Empty
PříspěvekPředmět: Re :pudry   Bílý make-up Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 6:01 am

To já jsem taky bílej ale podle mě ne dost a o tom pudru na zadek slyšym poprvý ... možná to vyskoušim
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bílý make-up Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bílý make-up   Bílý make-up Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bílý make-up
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Eat Your Make-Up

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bloodyash.blog.cz Forum :: Oblečení a make-up :: Líčení-
Přejdi na: