Bloodyash.blog.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodyash.blog.cz Forum

Fórum o gothice
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Královehradecký kraj

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Arklon
Extra Member
Extra Member
Arklon


Male
Poèet pøíspìvkù : 5
Age : 34
Location : Hradec Králové/studuju v Praze
Registration date : 26. 10. 08

Královehradecký kraj Empty
PříspěvekPředmět: Královehradecký kraj   Královehradecký kraj Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 1:47 pm

Je zde někdo odtud?Zdá se mi že v KH kraji je nějak po gothicky mrtvo.Nebo se mýlím?Už tam moc často nejsem ale přesto se ptám.
Návrat nahoru Goto down
Orhea
Admin
Admin
Orhea


Female
Poèet pøíspìvkù : 44
Age : 681
Location : Nové Město nad Metují
Registration date : 26. 10. 08

Královehradecký kraj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Královehradecký kraj   Královehradecký kraj Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 6:24 am

Arklon napsal:
Je zde někdo odtud?Zdá se mi že v KH kraji je nějak po gothicky mrtvo.Nebo se mýlím?Už tam moc často nejsem ale přesto se ptám.

Já odtud jsem..Ale máš pravdu u nás je mrtvo Mad Potkám max. pár metlošů a neidentifikovatelých objektů o kterých se později na 100= dozvím,že to jsou black metalisti.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://bloodyash.blog.cz
Biliskne
Anonymní




Královehradecký kraj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Královehradecký kraj   Královehradecký kraj Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 6:45 am

No gothik sice nejsem, ale jsem, jak ty říkáš, metloš... :-D maté pravdu, náš kraj je celkem chudý na normální lidi... všude samej šampón a lopaťák :-(
Návrat nahoru Goto down
Lilith
Baby bat
Lilith


Female
Poèet pøíspìvkù : 4
Age : 29
Location : Hradec Králové
Registration date : 26. 06. 09

Královehradecký kraj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Královehradecký kraj   Královehradecký kraj Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 7:03 pm

Orhea napsal:
Arklon napsal:
Je zde někdo odtud?Zdá se mi že v KH kraji je nějak po gothicky mrtvo.Nebo se mýlím?Už tam moc často nejsem ale přesto se ptám.

Já odtud jsem..Ale máš pravdu u nás je mrtvo Mad Potkám max. pár metlošů a neidentifikovatelých objektů o kterých se později na 100= dozvím,že to jsou black metalisti.. Rolling Eyes

No,není tady až tak moc mrtvo.... Třeba v Hradci Králové,tam je docela hodně těchto ''spřízněných'' duší. Ale tady v Nováči je fakt mtvo! Asi je to tím,že se více pohybuju v HK než v Nováči Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Královehradecký kraj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Královehradecký kraj   Královehradecký kraj Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Královehradecký kraj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bloodyash.blog.cz Forum :: Seznamka-
Přejdi na: