Bloodyash.blog.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodyash.blog.cz Forum

Fórum o gothice
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cradle Of Filth

Goto down 
AutorZpráva
Jarda "S
Anonymní




Cradle Of Filth Empty
PříspěvekPředmět: Cradle Of Filth   Cradle Of Filth Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:51 am

Tak musím absolutně souhlasit s tím označením v prvním příspěvku: "komerční šašci". Nechci se teď nikoho dotknout, ale nikdy jsem nepochopil, jak se tahle kapela mohla dostat do mainstreamu a stát se takovou peckou. Musí za tím být neskonale schopnej management, kterej umí kapelu řádně "podojit", aby pěkně sypala kačky. Cradle Of Filth je podle mě jedna z nejúděsnějších kapel na metalový scéně. Všichni to jsou veskrze průměrní až podprůměrní muzikanti s neskutečně špatným skladatelským talentem, kteří stavějí image na první příčku a hudba je pro ně druhotná věc. S gothickou subkulturou nemá tahle kapela společnýho ani zbla a nechápu, že jsou do týhle škatule často dosazováni (možná to dělá ta image, která má bejt děsně zlá a "gothická"?). Já považuju CoF za bandu kinder-metalovejch pozérů, která udělala z black metalu pop pro náctiletý holčičky...
Návrat nahoru Goto down
 
Cradle Of Filth
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bloodyash.blog.cz Forum :: Hudba :: Metal-
Přejdi na: